Úvěr při zápisu v registru | Euro Hypotéka - nejpohodlnější hypotéka pro vás
Úvěr při zápisu v registru

Odmítly Vás banky při vyřizování Vaší hypotéky, protože máte negativní záznam v registru dlužníků? Pokud ano, jste na správném místě. Díky exluzivním smlouvám s bankami máme mnohem větší šanci Vám hypotéky vyřešit i přes negativní záznamy v registrech, než byste měli napřímo u přepážek jednotlivých bank. Pokud nám doložíte všechny registry, tj. CBCB, LLCB a SOLUS a rozumné zdůvodnění proč k negativním záznamům došlo (např. ztráta zaměstnání a tím přerušení splácení) máme šanci bankovní cestou hypotéky vyřídit. Dlužné splátky po splatnosti je však nutné předem doplatit a na žádném úvěru nesmí být okamžitá splatnost a také žádná exekuce.

 

Negativní záznam znamená horší platební morálku a tím i vyšší riziko pro banku. Vyšší riziko pro banku je i vyšší riziko pro nás, neboť naším jménem hypotéky v bankách řešíme. Proto zde platíte i nám za zpracování hypotéky. Nikdy neplatíte předem! Zaplatíte až po schválení úvěru předem domluvenou částku. Hypotéky s drobnými záznamy v registru (několik málo opožděných splátek) pro Vás vyřešíme standardně, a neplatíte nám žádný poplatek za vyřízení hypotéky, na rozdíl od některé naší konkurence.

 

Pro posouzení Vaší bonity při získání hypotéky se záznamem v registru dlužníků, vyplňte prosím formulář posouzení hypotéky a do poznámky připište „Hypotéka se záznamem v registru". Před schůzkou s naším hypotečním specialistou si prosím vyzvedněte aktuální výpisy z registrů:

 

CBCB - Czech Banking Credit Bureau, a.s.
více na http://www.cbcb.cz/

LLCB - Leasing & Loan Credit Bureau, a.s.
více na http://www.llcb.cz/

SOLUS - Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům
více na http://www.solus.cz/

 

POZOR! Nemáme nic společného s firmou EURO MAKLER!

Vyskočilova 1326/5, 140 00 Praha 4
776 187 260, 774 187 250

Nejpohodlnější hypotéka pro Vás

Nabídneme Vám
Hypotéku bez příjmu.
Hypotéku do 120% odhadu.
Hypotéku při zápisu v registru.
Servis zdarma!

Garance úroků:
1 rok fixace za 2,5%
5 let fixace za 2,79%